Chcesz kupić sprawny dekoder Canal+ na terenie Bydgoszczy i cieszyć się nieprzerwanym sygnałem, bez najmniejszych zakłóceń? Koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Amaro, która działa na rynku nieprzerwanie od 2009 roku dostarczając najlepszą rozrywkę na najwyższym poziomie. Nasza oferta Canal+ w Bydgoszczy to pakiety dostosowane pod Twoje preferencje. Sport, seriale czy rozrywka – dzięki nam możesz mieć wszystko w najlepszej cenie. Przyjdź, zadzwoń lub napisz, a my zaproponujemy Ci najkorzystniejsze warunki współpracy.

Dlaczego tak ważny jest dobór odpowiedniego dekodera?

Dekodery to urządzenia, dzięki którym możliwy jest odbiór programów telewizyjnych, dostępnych w wybranym pakiecie. U nas możesz mieć aż 6 dekoderów na jednej umowie, a także proponujemy dekoder do odbioru telewizji przez internet. Każdy dekoder jest przystosowany do pakietu Canal+ na terenie Bydgoszczy, który wybrał klient.

Żeby dobrać odpowiedni dekoder, należy mieć podstawową wiedzę na ten temat. Dekoderów jest wiele, a u nas znajdziesz ten, który w pełni będzie Ci odpowiadał, jednak musisz wiedzieć do czego chcesz go wykorzystać. Dekodery można podzielić na dedykowane oraz niezależne, czyli bezabonamentowe. Nasze pakiety Canal+ działają w oparciu o dekodery uniwersalne, które mają możliwość odbierania telewizji satelitarnej.

Dekodery to także urządzenia, dzięki którym nagrasz ulubiony program i obejrzysz go w dowolnym momencie. Przewijanie, zatrzymywanie programów jest prostsze niż Ci się wydaje, gdyż obsługa dekodera jest niezwykle intuicyjna. Polskie menu ułatwi posługiwanie się czarną skrzynką.

Dzięki naszym dekoderom 4K możesz cieszyć się nieprzerwaną rozrywką każdego dnia i zachwycać się najmniejszymi detalami i szczegółami. Korzystaj ze wszystkich funkcji dekoderów 4K niech pochłonie Cię każdy program i wzruszy ulubiony film. Personalizacja umożliwia stworzenie indywidualnych profili, niech każdy domownik cieszy się listą wybranych tytułów i kanałów. Co więcej, dzięki tej opcji podpowiemy co jeszcze możesz obejrzeć, dając możliwość wyboru.

Dekoder Canal+ w Bydgoszczy tylko od Amaro

Wymiana i naprawa dekoderów od teraz może odbywać się w jednej firmie. Dzięki naszym usługom serwisowym zapomnisz o niepotrzebnym stresie i skorzystasz z pomocy fachowców. Oferta Amaro to nie tylko niesamowita jakość wersji 4K, ale także pełny pakiet Multiroom, dzięki któremu możesz oglądać ulubione programy na 6 odbiornikach w tym samym czasie. Wykonujemy profesjonalny montaż anten satelitarnych oraz proponujemy skorzystanie z najlepszych pakietów telewizji Canal+. Nie czekaj, gdyż nie znajdziesz lepszej oferty i nie dostaniesz tak wiele w jednym miejscu. Korzystaj z wiedzy i opieraj się na naszym doświadczeniu, którym chętnie dzielimy się z klientami.

"AMARO"
ul. Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz
Godziny otwarcia :

Pon. - Piąt. 10.00 - 18.00

Sobota     10.00 - 14.00